En sexy, en güzel, ucuz iç çamaşırı modelleri

Seksi İç Çamaşırı | Vücut Çorabı |

Seksi iç çamaşırı Kod:9036

Sütyen ve külot olarak 2 parçadan olulan sexy iç çamaşırı tasarımının özel bölgeleri açık şekilde tasarlanmıştır. Transparan dantel kumaş kullanılarak üretilmiş ve esnek olarak yapılmış seksi iç çamaşırı modelimiz vücudunuzun sadece bir bölümüne oturacak şekilde ve cesur bayanlar için özenle tasarlanmıştır. Göğüs etrafı tül dantel ile çevrelenmiş olup alt külot kısmında ise sadece bel bölgesine yakın kısmına aynı model yerleştirilmiştir. G-string veya tanga çeşitlerindeki gibi alt tarafında tek ip olmayıp 2 ipli dizayn edilerek özel bölgeyi tamamen ortaya çıkaran bir yapıya sahiptir.


Fantazi iç çamaşırı Kod:9059

Sexy body ve göz bandı ile birlikte bir takımdır. Fantazi body ve göz maskesi olarak 2 parçadır. Boyundan başlayan dantel kumaş göğüs bölgesini kapatarak aşağıda birleşmekte ve külot bölümünün önündeki ayrık dikkat çekmektedir. Bu seksi iç çamaşırına arkasından bakıldığında ise sadece iplerin oluşturduğu seksi bir kombinasyon görünmektedir. Gözleri bağlayarak erotizm kokan gecelerinize farklı bir haz getirecek model çiftlerin göz bebeğidir. Dantel kumaş aynı zamanda transparan özelliğe de sahiptir. Mankendeki bileklik aksesuar amaçlı olup ürüne dahil değildir.


Seksi iç çamaşırları Kod:9189

Alt ve üst olarak 2 parçalık settir. Vücudunuzun sadece ufak bir kısmını kaplayan bu sexi iç çamaşır modeli yeni modellerden bir tanesidir. Bu tasarıma benzeyen metalli gecelik ürününün çok beğenilen modeller arasına girmesiyle bu model de yeni tasarlanmıştır. Göğüs uçlarının etrafını kaplayan metal halkalar aynı zamanda htanganında üst bölgesinde kendisini göstermektedir. Standart (Esneyen kumaş yapısı ile S ve M bedenlere uyumluludur.)